Analist servicii clienti

Bonusfly Travel Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea si vanzarea pachetelor de servicii ale companiei;
- procesarea datelor si detaliilor activitatii desfasurate;
- contactarea potentialilor clienti si preluarea apelurilor de la cei deja existenti;
- derularea activitatii conform politicii companiei;
- utilizarea la maximum a oportunitatilor existente;
- menţinerea corespondentei cu clienţii;

CERINTE

- cunostinte medii de operare PC, MS Office;
- absolvent(a) studii medii (liceu) sau superioare;
- vorbitor fluent al uneia din limbile : GERMANA, RUSA
- persoana dinamica, cu abilitati dezvoltate de comunicare si relationare;
- capacitate organizatorica;
- responsabil, serios, dornic de afirmare;
- disponibilitate deplasari in strainatate pentru training.

BENEFICII OFERITE

- salariu competitiv
- bonusuri si comisioane de vanzare
- mediu de lucru profesional
- sanse reale de promovare
- Cross-training la cel mai inalt nivel

Bonusfly enjoys a great experience in the organization of combined trips all across Europe.

Throughout the years we have managed to form a vast community of European travel agencies, under the name of Bonusfly, a community that shares not only a logo, but an entire philosophy.