analist servici clienti - Brasov

TRENKWALDER SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentinerea permanenta a relatiilor cu clienti
Preluarea si lansarea comenzilor
Intocmirea si transmiterea ofertelor spre clienti
Incheierea contractelor
Lansarea comenzilor
Planificarea livrarilor spre clienti
Rezolvarea solicitarilor si reclamatiilor clientilor
Intocmirea rapoartelor specifice

CERINTE

- Experienta pe un post similar (analist serviciu clienti / customer support) - minim 1 an
- Experienta in facturare – avantaj
- Capacitati bune de comunicare
- Engleza-nivel avansat
- cunostinte de Excel

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant in functie de experinta
Mediu dinamic de munca
posibilitati de dezvoltare profesionala

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.