Analist programator / Operator baze date

Dima Consulting Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Programare - baza de date SQL in principal,
- Asigura asistenta tehnica in exploatarea softurilor de baza - in principal sistemul integrat ASIS,
- Intocmire de rapoarte pe baza datelor din sistemul ASIS si interfata cu EXCEL s.a.

Reprezentanta in Romania a unei companii multinationale franceze.

CERINTE

- Baze de date: Visual FOXPRO: creare tabele, interogari, rapoarte; SQL 2005 SERVER: creare baze de date; restaurari, backup-uri,replicari de date,scripturi SQL.
- Programare - Visual FOXPRO
- cunostinte de contabilitate, salarizare, mijloace fixe, productie,costuri,contracte,
- capacitate de analiza si sinteza,
- limba engleza - nivel foarte bun.

BENEFICII OFERITE

- pachet motivational foarte atractiv

Dima Consulting Group este o firm¿ specializat¿ în activit¿¿i de:
selec¿ie ¿i recrutare personal
evaluare ¿i interven¿ie organiza¿ional¿
traininguri
cursuri de calificare si specializare
elaborare ¿i implementare sisteme de management al performan¿elor
evaluarea angaja¿ilor

Ap¿rut¿ pe pia¿¿ în 1996, Dima Consulting Group a crescut de la an la an, astfel încât, în prezent este lider regional în domeniul Consultan¿ei în Resurse Umane.

Printre colaboratorii DCG enumer¿m: Delcar, Micomis, Krontour, Nova Pan, Kronmat, Metabras, Dietal Roumanie, Antrax Distribution Group, Maximo, Oneves, Wella România, Swisspor Ploie¿ti, Romdil Baia Mare, Subrina Professional Ia¿i, ¿.a.