Ambalatori/-oare manuali/-e in fabrica

CHIHLIMBAR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

a fiti obisnuit/-a la ambalare
- minim 10 clase sau scoala profesionala
- sa ambalati doar produsele calitative
- daca aveti capacitatea rapida de intelegere a programului masinilor de tiplat si ambalat ale fabricii, puteti promova pe acestea
- sa fiti o persoana tipicara
- sa fiti obisnuita cu naveta
- sa fiti obisnuit/-a cu lucrul in 2 schimbu

CERINTE

BENEFICII OFERITE

salariu motivant de la inceput
- contract de munca pe perioada nedeterminata
- transport asigurat

Firma CHIHLIMBAR SRL este una din cele mai vechi si renumite societati romanesti din domeniu, este actualmente o societate integral privata, cu capital romanesc, cu tehnologie moderna si personal calificat.
Compania are o linie de productie completa: care a fost modernizata ce permite obtinerea de produse la standardele internationale, garantate si de atestarea ISO.
Cu o echipa de 70 angajati cu vasta experienta in domeniul productiei de hartie igienica, servetele si prosoape de hartie , firma pune accent in special pe promptitudine si seriozitate. Structura companiei , flexibilitatea si diversificarea produselor si serviciilor acesteia, permite adaptarea continua la schimbarile si cererile pietei din Romania.
Una din principalele misiuni ale companiei este de a indeplini obiectivele clientilor prin calitate superioara oferita la preturi minime. Compania a inregistrat cresteri de peste 10% numai in ultimul an.
Piata de desfacere a produselor s-a dezvoltat foarte mult, in prezent firma distribuindu-si produsele in diverse magazine din toata tara