agenti vanzari colaboratori

inter broker

Job expirat

RESPONSABILITATI

Centrul Zonal Brasov al Grupului de firme INTER cu sediul in Oradea, cauta colaboratori, persoane fizice si persoane juridice in judetele Brasov, Covasna, Sibiu, Harghita, Prahova si Bucuresti. Grupul INTER este partener strategic din domeniul pietelor de capital, societati de finantare non-bancara( IFN), investitii in metale pretioase, asistenta rutiera si asigurari, programe de training, publicitate web si media.
Dorim colaboratori dornici de castiguri substantiale si pe masura activitatii depuse. Seriozotatea este una dintre caracteristicile importante in acest Grup de firme.
Telefon : 0743.347278 / 0746.506075 / 0736.259691
e-mail: birouinterbrasov@gmail.com

CERINTE

Seriozotatea este una dintre caracteristicile importante in acest Grup de firme.
Acei doritori care detin un cod RAF valabil au prioritate pentru colaborare. Cei care doresc pot obtine acest cod ulterior.

BENEFICII OFERITE

Dorim colaboratori dornici de castiguri substantiale si pe masura activitatii depuse.Activitatea se poate desfasura in orice zona a tarii, fara restrictii.
Se ofera training pe diferite specializari, produse si training de baza.

Centrul Zonal Brasov al Grupului de firme INTER cu sediul in Oradea, cauta colaboratori, personae fizice si personae juridice in judetele Brasov, Covasna, Sibiu, Harghita, Prahova si Bucuresti. Grupul INTER este partener strategic din domeniul pietelor de capital, societati de finantare non-bancara, investitii in metale pretioase, asistenta rutiera si asigurari.
Telefon : 0743.347278
Grupul INTER este partener strategic din domeniul pietelor de capital, societati de finantare non-bancara, investitii in metale pretioase, asistenta rutiera si asigurari.