Agent vanzari produse piscicole

DREAM FISH SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Deplasare pe teren cu scopul de a promova produsele companiei, vânzarea de furaje pentru pești, icre embrionate de păstrăv, echipamente și alte produse pentru piscicultură.

ACTIVITĂȚI:
- identificarea și contactarea noilor clienți și identificarea nevoilor acestora;
- promovarea produselor companiei conform strategiei de vânzări stabilite;
- crearea, menținerea și dezvoltarea rețelei de clienți actuali și potențiali;
- urmărirea derulării contractelor și a plăților;
- întocmirea și prezentarea rapoartelor de activitate săptămânale;
- realizarea obiectivelor lunare și anuale;

CERINTE

- studii superioare, de preferat în zootehnie (piscicultura) / medicina veterinara
- minim 5 ani experiență în vânzări (de furaje sau produse agricole - avantaj);
- vârsta 30-40 ani;
- vorbitor al limbii maghiare;
- cunoscător al limbii engleze (avantaj) / italiene (avantaj);
- permis conducere categoria B;
- bune abilități de comunicare și negociere;
- atenție la detalii și orientare către obținerea de rezultate;
- gândire analitică și abilități de soluționare a problemelor;
- capacitate de asimilare rapidă a atribuțiunilor de serviciu;
- persoană dinamică, cu inițiativă, sociabilă;
- dispus la deplasări și la program parțial prelungit.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + comision din vânzări, la realizarea obiectivului;
- perioadă de training la Skretting Italia și AquaSearch Danemarca
- mașină de serviciu;
- telefon;

DESCRIEREA FIRMEI

Dream Fish SRL
- Importator de furaje extrudate pești, icre embrionate păstrav și echipamente piscicultură din țări precum, Italia, Danemarca, Germania și Austria;
- Distribuitor autorizat exclusiv al Skretting, numarul 1 mondial în producția de hrană pești și creveți, și al AquaSearch, unul dintre cei mai mari producători de icre embrionate păstrăv din lume;
- Companie premiată, pe primul loc în topul firmelor de profil din București.
www.dreamfish.ro