Agent Vanzari Directe Telekom (Cosmote si Romtelecom)

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sunteti o persoana ambitioasa, sociabila si dornica de castiguri suplimentare?
Vreti sa va faceti propria afacere si nu stiti cum?
Iti doresti un job in domeniul telecomunicatiilor?
Vrei sa ai sansa unei cariere in vanzari sau relatii cu publicul?
Iti place sa vorbesti cu oamenii si ai putere de convingere?
Iti doresti sa inveti lucruri noi?

CERINTE

Experienta anterioara in vanzari directe servicii telefonie mobila (constituie un avantaj);
Cunostinte in domeniul telecomunicatiilor (constituie un avantaj)
Abilitati dezvoltate de negociere si persuasiune;
Traininguri in domeniul vanzarilor (constituie avantaj);
Diplomatie, proactivitate si orientare catre client.

BENEFICII OFERITE

Colaborare in vederea incheierii de contracte privind serviciile si produsele Cosmote si Romtelecom cu persoanele juridice.
Prezentarea si promovarea serviciilor companiei catre persoanele juridice.
Prospectarea pietei si identificarea de noi clienti-persoane juridice.
Negocierea si incheierea de contracte cu persoane juridice.
Activitate exclusiv teren.
Posibilitate de castig suplimentar foarte atragator.
Salariu fix si comision.
Masina si telefon de servici.