Agent vanzari articole HoReCa si promotionale

DIMA CONSULTING GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identificarea si valorificarea potentialului de piata;
Mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
Realizarea obiectivelor definite;
Promovarea si vanzarea produselor companiei.

CERINTE

Minim 2 ani experienta in vanzari;
Experienta in comert in domeniul HORECA
Capacitate de abordare si ofertare a clientului
Studii medii/superioare;
Permis de conducere categoria B, fara antecedente;
Cunostinte foarte bune de operare PC;
Abilitati excelente de relationare, comunicare si negociere;
Persoana dinamica, ambitioasa, inovatoare, orientata spre rezultate,
Limba engleza constituie un avantaj.
Se ofera salariu fix si bonus din vanzari, masina de serviciu, telefon si laptop.

*** Clientul nostru este o importanta companie producatoare de materiale promotionale si articole HoReCa.

DIMA CONSULTING GROUP, specializata in consultanta in resurse umane, marketing, management si turism este o organizatie orientata spre satisfacerea nevoilor curente si viitoare ale clientilor ei, prin servicii de inalta calitate.

Firma intelege sa fructifice toate oportunitatile care se ivesc pentru satisfacerea clientilor ei, urmarind optimizarea raportului calitate-pret, relatia cu clientii si atitudinea fata de acestia. De asemenea, principalul obiectiv il reprezinta realizarea la termen a contractelor, promptitudine si calitate ridicata prin costuri scazute.