Agent vanzari

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

- Prospectarea pietei si dezvoltarea portofoliului de clienti din zona alocata
- Cresterea calitatii serviciilor oferite clientilor ;
- Urmarirea in timp a comportarii produselor si evaluarea gradului
- de multumire al utilizatorilor ;
- Sa acorde consultanta de specialitate tuturor colaboratorilor si beneficiarilor situati in zona sa de activitate
- Urmareste incasarea comenzilor in termenul stabilit
Avantaje:
- Companie ce activeaza in domeniul industriei lemnului
Doresc sa dezvolte partea de comert a urmatoarelor produse: lambriu, High pressure laminate, placaj
- Salariu motivant
- Masina de serviciu, telefon

CERINTE

Profilul candidatului:

- Seriozitatea si disponibilitatea pentru a invata lucruri specifice domeniului. (lemn)
- Abilitati de comunicare, bun negociator
- Orientare catre client, bune abilitati de comunicare si negociere
- Capacitate de planificare si prioritizare a activitatii
- Disponibilitati deplasari, 80% munca de teren
- Carnet de conducere OBLIGATORIU B

BENEFICII OFERITE

Avantaje:

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.