Agent Vanzare Energie Electrica–partener ENEL

E-nergy Partner

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea si mentinerea imaginii Companiei si a Grupului Enel;
Promovarea si vanzarea de energie electrica si servicii adaugate catre clientii persoane fizice;
Incheierea contractelor de furnizare a energiei electrice cu clientii;
Intocmirea si transmiterea de rapoarte periodice de activitate;

CERINTE

Disponibilitate pentru activitate de teren;
Minim studii medii – studiile superioare reprezinta avantaj;
Experienta anterioara de cel putin 1 an in domeniul vanzarilor si/sau in interactiune cu clientii /(SI FARA EXPERIENTA)
Persoana ambitioasa, orientata catre client si catre rezultat;
Atitudine colaborativa, deschisa;
Abilitati foarte bune de prezentare, relationare interpersonala si de negociere;
Abilitati foarte bune de organizare si atentie la detalii;
Initiativa si eficienta.

BENEFICII OFERITE

- salariul se negociaza in cadrul interviului
bonusuri lunare in functie de realizari
alte premii pentru atingerea rezultatelor;
Oportunitati de dezvoltare profesionala si personala prin participarea la programe de training;
Oportunitatea de avansare in cadrul Companiei pe criterii de performanta.