Agent Turism/Ticketing

Dima Consulting Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Proiectare si derulare produs turistic;
- Relatii cu clientii;
- Creare pachete turistice la cerere;
- Rezervari hoteliere si pentru transport.

CERINTE

- studii superioare - constituie avantaj;
- min 6 luni experienta pe un post similar;
- cunostinte sisteme internationale de rezervari(hoteluri, bilete de avion, masini, transferuri);
- cunostinte foarte bune de limba engleza;
- cunostinte limba germana/franceza, constituie avantaj;
- cunostinte foarte bune de operare PC.

BENEFICII OFERITE

- lucrul intr-un mediu tanar si dinamic;
- participare la traininguri (ex. Agent ticketing)

Dima Consulting Group este o firma specializata in activitati de:
selectie si recrutare personal
evaluare si interventie organizationala
traininguri
cursuri de calificare si specializare
elaborare si implementare sisteme de management al performantelor
evaluarea angajatilor
Aparuta pe piata in 1996, Dima Consulting Group a crescut de la an la an, astfel incat, in prezent este lider regional in domeniul Consultantei in Resurse Umane.
Printre colaboratorii DCG enumerăm: Delcar, Micomis, Krontour, Nova Pan, Kronmat, Metabras, Dietal Roumanie, Antrax Distribution Group, Maximo, Oneves, Wella Romania, Swisspor Ploiesti, Romdil Baia Mare, Subrina Professional Iasi, s.a.
Clientul nostru este o agentie de turism din Brasov