Agent turism

SC DUBAI EXPRES C SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia de Turism Voyager este interesata sa angajeze full sau part time agent de turism

CERINTE

-Urmarirea interesului financiar si de dezvoltare al firmei
-Realizarea planurilor de vanzari
-Oferirea de consultanta pentru gasirea variantelor de calatorie optime
-Cunoasterea limbii engleze ( obligatoriu ), orice alta limba constituie un avantaj
-Cunostinte de operare pe calculator
-Preluarea solicitarilor si oferirea raspunsurilor optime in scurt timp fara superficialitate
-Conceperea programelor interne si externe
-Efectuarea de rezervari ( avion / cazare / transfer / tururi ) si urmarirea rezervarilor pana la finalitatea acestora
-Efectuarea corecta de facturi / chitante / contracte / bonuri de comanda si urmarirea acestora pana la incasare
-Emiterea corecta a documentelor fiscale si de calatorie
-Urmarirea satisfactiei clientilor
-Mentinerea ordinii si curateniei la locul de munca

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial atractiv in functie de realizari ( salariu de baza + bonificatii in functie de vanzari )
-Program de lucru semiflexibil
-Atmosfera de lucru placuta si constructiva
-Posibilitata reala de acumulare a cunostintelor in domeniu

Agentie de turism touroperatoare din Brasov cu 10 ani experienta!
www.voyagerturism.ro
Tel: 0268 546 221