Agent de turism si ticketing

SC DUBAI EXPRES C SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea produselor si serviciilor companiei in vederea atragerii de noi clienti si gestionarea relatiei cu actualii clienti
- crearea si vanzarea pachetelor turistice pentru turisti individuali si grupuri
- vanzare de bilete de avion
- emitere documente de calatorie si fiscale

CERINTE

- experienta pe un post similar constituie avantaj
- cunostinte operare PC (obligatoriu)
- cunostinte lb. engleza (obligatoriu)
- abilitati de comunicare, relationare si exprimare
- organizat si orientat catre rezolvarea problemelor
- pasiune pentru calatorii

BENEFICII OFERITE

- salariu fix si comision din vanzari
- mediu de lucru placut
- posibilitatea de a participa la cursuri de specialitate

Agentie de turism touroperatoare din Brasov cu 10 ani experienta in organizarea de sejururi, circuite si pelerinaje in Israel, Iordania, Bulgaria, Turcia, Grecia, Spania etc.
www.voyagerturism.ro
Tel: 0268 546 221
E-mail: rezervari@voyagerturism.ro