AGENT REFORMA IMOBILIARA

Top Training System SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

COLABOREAZA CU NOI IN REFORMA IMOBILIARA!!!

Inregistram in acest moment peste 10.000 de agenti in toate judetele tarii.

Beneficiile unei colaborari cu noi TOP TRAINING SYSTEM SRL

_ firma asigura fiecarui agent "Licenta CSA" (comisia de supraveghere a asigurarilor)
_ agentul va lucra cu contract de colaborare.
_ colaboram cu toate cele 13 societati de asigurari de pe piata admise de PAID
_ nu se percep taxe de inscriere.
_ agentul beneficieaza de pregatire specializata si suportul necesar astfel incat sa aiba realizari de exceptie.
_ agentul nu va avea un program impus sau un target de atins.
_ agentul are posibilitatea de a forma o echipa prin intermediul platformei online, echipa cu ajutorul careia va castiga un comision in plus fata de cel castigat din munca personala.

CERINTE

_varsta minima in vederea incheierii contractului de colaborare si licentierea CSA este 18 ani.

Suntem o echipa cu experienta in domeniul asigurarilor, puternica, cu un sistem de cariera foarte bine dezvoltat si motivant, ceea ce inspira agentilor nostri increderea si siguranta unei colaborari corecte.