Agent marketing

SC Gazonul SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-elaborarea cataloagelor,flyerelor si materialelor de promovare a companiei
-imbunatatirea siet-ului companiei si intretrinerea permanenta a ei
-dezvoltarea si implementarea strategiei de marketing impreuna cu managementul
companiei
-cercetarea permanenta a pietei existente pentru identificarea politica de piata a concurentei

CERINTE

-cunostiinte pachetului office si a unui program de grafica si de design
-bune cunostiinte de marketing/publicitate/promovare online
-technici de comunicare si elaborare a mesajelor
-orientare catre rezultate,initiativa,flexibilitate,creativitate
-disponibilitate de deplasari in provincie
-abilitati de coordonare si motivare a echipei
-design prezentari, QR code, design reclame, imbracaminte, masini etc.
-abilitati de redactare
-experienta in admisitrarea unui site si pagina de facebook
-cunostinte de photoshop,coral

Gazonul SRL a fost înfințată în anul 2000 din nevoia de a acoperi o piață nouă, ce privește semințele de gazon, gazonul covor și construcția de terenuri de sport, parcuri și grădini.

Oferim cele mai bune semințe de gazon create de RAGT Semences Franța, importate direct de la producător, prin urmare avem și cele mai bune prețuri pentru segmentul de semințe de cea mai bună calitate din România.

Punem la dispoziție gazon rulou produs în două ferme proprii, plante ornamentale din pepiniera proprie, iar pe baza proiectelor executate de arhitecții noștri peisagiști realizăm parcuri, grădini, sisteme de irigare, drenaje și construcții specifce de cea mai bună calitate și cu cel mai mare număr de inovații și idei originale.