Agent imobiliar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

- Prospectarea pietei imobiliare;
- Contactarea si oferirea de consultanta imobiliara clientilor;
- Promovarea ofertelor prin intermediul mijloacelor de comunicare puse la dispozitie;
- Coordonarea procesului de vanzare pana la finalizare;
- Pastrarea unei bune relatii cu clientii dupa finalizarea tranzactiei;
- Cresterea vanzarilor;
- Promovarea serviciilor si valorilor companiei;

CERINTE

- abilitati bune de comunicare scrisa si verbala;
- abilitati bune de vanzare si negociere
- foarte bine organizat, focusat pe detalii si rezultate
- Cunostinte de operare calculator: Microsoft Office, Email, Internet
- Cunostinte medii/avansate de limba engleza (constituie avantaj);
- Studii medii/superioare;
- Persoana dinamica, optimista, sociabila;
- Spirit puternic de echipa si antreprenorial;
- Capacitatea de valorificare a oportunitatilor de vanzare;
- Detinerea de permis auto (constituie avantaj);
- Orientare catre clienti

BENEFICII OFERITE

- Contract individual de munca si comision din vanzari;
- Comision de 40- 50 % din incasarile lunare;
- Posibilitatea de castiguri medii 1500 euro / luna;
- Promovarea agresiva a portofoliului de oferte;
- Mediu profesionist si instrumente moderne de lucru;
- Instruire permanenta in tehnici de vanzare/negociere;
- Cursuri de pregatire profesionala;
- Training permanent in cadrul companiei;
- Telefon mobil;
- Conditii de munca optime intr-o echipa tanara si dinamica;
- Performanta este remunerata si recunoscuta;
- Oportunitatea de a lucra intr-o companie cu viziune.