Agent imobiliar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia noastra iti ofera sansa de a face cariera in domeniul imobiliar.

Daca esti foarte serios, organizat, comunicativ si flexibil, daca esti convins ca intre tine si visul tau este doar un pas, format din ambitie si determinare, daca esti pregatit sa te alaturi unei echipe tinere si dinamice, iti oferim acest post.

Responsabilitati:

- Prospectarea pietei imobiliare;
- Contactarea si oferirea de consultanta imobiliara clientilor;
- Promovarea ofertelor prin intermediul mijloacelor de comunicare puse la dispozitie;
- Coordonarea procesului de vanzare pana la finalizare;
- Pastrarea unei bune relatii cu clientii dupa finalizarea tranzactiei;
- Cresterea vanzarilor;
- Promovarea serviciilor si valorilor companiei;

CERINTE

- abilitati bune de comunicare scrisa si verbala;
- abilitati bune de vanzare si negociere
- foarte bine organizat, focusat pe detalii si rezultate
- Cunostinte de operare calculator: Microsoft Office, Email, Internet
- Cunostinte medii/avansate de limba engleza (constituie avantaj);
- Studii medii/superioare;
- Persoana dinamica, optimista, sociabila;
- Spirit puternic de echipa si antreprenorial;
- Capacitatea de valorificare a oportunitatilor de vanzare;
- Detinerea de permis auto (constituie avantaj);
- Orientare catre clienti

BENEFICII OFERITE

- Contract individual de munca si comision din vanzari;
- Comision de 40% din incasarile lunare;
- Posibilitatea de castiguri medii 1500 euro / luna;
- Promovarea agresiva a portofoliului de oferte;
- Mediu profesionist si instrumente moderne de lucru;
- Instruire permanenta in tehnici de vanzare/negociere;
- Cursuri de pregatire profesionala;
- Training permanent in cadrul companiei;
- Telefon mobil;
- Conditii de munca optime intr-o echipa tanara si dinamica;
- Performanta este remunerata si recunoscuta;
- Oportunitatea de a lucra intr-o companie cu viziune.