AGENT CALL CENTER

S.C.LORD ARIAN.COM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie multinationala, leader pe piata, desfasurandu- si activitatea pe tot teritoriul tarii cauta AGENT CALL CENTER.

CERINTE

-absolvent studii medii;
-cunostiinte medii folosire pachet OFFICE;
Disponibilitate pentru un program full time: 9.00 - 17.00 - luni - vineri.
-laptop personal pentru folosire in firma;
- Atitudine orientata spre client

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru placut, adecvat muncii individuale si in echipa;
-Pachet salarial motivant plus bonusuri;
-telefon;
-NU ESTE VORBA DE VANZARI;

CERINTE:
Disponibilitate pentru un program full time: 9.00 -
7.00 - luni - vineri.

OFERTA :
-telefon;