ADMINISTRATOR IMOBIL ZONA REZIDENTIALA

Job Activ

Job expirat

RESPONSABILITATI

- repartizeaza facturile de la furnizori si toate cheltuielile;
- stabileste legatura cu furnizorii de servicii;
- aduce la cunostinta persoanelor care locuiesc in cladire modul de stabilire a cheltuielilor curente pentru functionarea si intretinerea cladirii;
- supervizeaza personalul angajat pentru curatenie sau alte activitati gospodaresti;
- asigura efectuarea la timp si in mod eficient a lucrarilor de intretinere si reparatii curente ale elementelor proprietatii comune;
- programul de lucru se desfasoara intre 9:00 si 18:00, de luni pana vineri.

CERINTE

- cunostinte contabilitate primara - nivel de baza;
- cunostinte operare PC (office) - nivel de baza;
- curs administrator imobil reprezinta un avantaj;
- abilitati tehnice, bun gospodar;
- persoana organizata si cu initiativa;
- rezistanta si flexibilitate in rezolvarea situatiilor de criza;
- persoana respectabila;

BENEFICII OFERITE

- spatiu de lucru placut amenajat la receptia imobilului.

Job Activ este serviciul de recrutare si selectie al Kronvest Consulting.
Realizam servicii de top in managementul resurselor umane pe teritoriul Romaniei. Divizii active: recrutare si selectie prin JobActiv, strategii pentru dezvoltare organizationala (training), studii si cercetari organizationale sau de piata, evaluare.