*** Product Coordinator and Customer Care***

SC COBO INTERNATIONAL EAST EUROPE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura interfata client-productie;
- Mentine zilnic legatura cu clientii din Italia si alte tari;
- Primeste comenzile de la clienti, le transmite in productie catre Programatorii Productie, se asigura de respectarea termenelor de livrare, se asigura ca exista materia prima necesara in productie;

CERINTE

- experienta intr-un post similar de minim 2 ani;
- cunostinte de limba italiana la nivel intermediar-avansat;
- orientat spre client;
- abilitati de negociere;

BENEFICII OFERITE

- oportunitate de a contribui la dezvoltarea unui nou departament;
- oportunitate de avansare rapida in cariera;

Societate multinationala membra a Grupului Cobo Italia, cu capital integral italian infiintata in anul 2005 la Brasov. Productia si asamblarea de componente si accesorii pentru autovehicule reprezinta principalul obiect de activitate. Grupul Cobo Italia are o experienta de peste 50 de ani in productia de componente pentru industria auto cu filiale in Italia, Romania, America, fiind unul din liderii mondiali in acest domeniu. In Brasov compania este in continua crestere, avand un numar de 350 de angajati. http://www.cobospa.it/pages/history.do