Tehnician Sisteme de Securitate

SC SEREKA INVESTMENTS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordoneaza dar si realizeaza lucrari de instalare, modificare si intretinere a instalatiilor electrice de curenti slabi(sistem de detectie la efractie, sistem detectie incendiu, CCTV, sistem de control acces) in conformitate cu proiectul existent;

Monitorizeaza derularea lucrarilor, cu acent pe calitate, incadrarea in termene si in bugetul de manopera alocat.

Stabileste graficul de executie a verificarilor periodice, planifica reviziile periodice, urmareste buna desfasurare a acestora si intocmirea proceselor verbale si a buletinelor de verificari;

Raspunde de verificarile tehnice, intocmeste referate de necesitate pentru efectuarea lucrarilor de intretinere si reparatii;

Intocmeste rapoarte periodice in legatura cu activitatea desfasurata

CERINTE

-experienta in domeniul sistemelor de securitate
-cazier judiciar

Se considera un avantaj
-Permis conducere cat. B
-Curs ARTS, calificare in domeniu, atestate in tehnica de securitate

BENEFICII OFERITE

Bonuri de masa

Societatea se ocupa cu productie publicitara, solutii it si sisteme de securitate.