Operator curatatorie chimica

SC LI&LI ECOCLEAN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

preluarea / predarea comenzilor de la / catre clienti / preluarea / predarea comenzilor intre centre, pregatirea obiectelor textile pentru curatire, predetasarea portiunilor murdare, extragerea (detasarea) petelor de pe obiectele textile, repararea defectiunilor obiectelor textile, curatarea chimica a obiectelor textile, curatarea umeda a obiectelor textile, eliminarea umiditatii din obiectele textile curatate, calcarea obiectelor textile, precum si cu pregatirea pentru livrare a obiectelor curatate.

CERINTE

-operator curatatorie chimica si spalatorie.
-experienta in curatat chimic, calcat profesional.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix.

SC LI&LI ECOCLEAN SRL presteaza servicii de spalatorie, curatatorie ecologica, avand ca scop orientarea permanenta catre client si calitate.

Serviciile oferite de noi se adreseaza unui sector larg de consumatori, de la persoane fizice la hoteluri, pensiuni,restaurante, service-uri auto, avand preturi atractive si garantia respectarii normelor de calitate si protectie a mediului.

Clientii nostrii beneficiaza de calitate maxima la preturi fara concurenta.