BUCATAR PENSIUNE

Nico Tours SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pensiune turistica de familie, 25 locuri, zona Moeciu, angajam bucatar pe perioada nedeterminata, cu experienta in bucataria traditionala romaneasca, specifica unei pensiuni. Cautam o persoana dedicata, implicata, capabila sa lucreze in echipa si dornica de un angajament pe termen lung, program flexibil.
- preparare in special de meniuri fixe pentru grupuri sau meniurile zilei; mancare gatita romaneasca
- ocazional preparare din meniul a la carte- gratare, minuturi ;
- sugestii de meniuri

CERINTE

- experienta similara - in bucataria romaneasca si in modalitatea de lucru intr-un restaurant de pensiune (cu capacitate mica)

BENEFICII OFERITE

- cazare cu toate utilitatile incluse,
- toate mesele,
- salariu fix platit cu seriozitate inclusiv taxele la stat la zi.

Pensiune turistica 12 camere cu restaurant in zona Moeciu. Restaurantul deserveste in special clientii pensiunii, rareori se depaseste un numar de 25 de persoane la masa. Foarte rar vin toti clientii odata la masa (incarcarea maxima de 25 de locuri), de cele mai multe vin in grupuri. Predominant se lucreaza cu meniurile zilei/meniu de grup.