Trader Cereale

Personal Services Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Personal Services Group angajeaza pentru VA Intertrading SRL - Trader Cereale, Braila

Postul presupune incheierea de contracte cu furnizorii/clientii de cereale; operatiuni de import-export

Responsabilitati:

- Activitate de cercetare a pietei de cereale, identificare producatori/clienti si mentinerea relatiei cu acestia;.
- Vanzare si ofertare directa, incheiere contracte comerciale de achizitie/vanzare cereale si urmarirea derularii acestor contracte – pana la finalizarea integrala a tranzactiei, livrare, plata.
- Negocierea preturilor de achizitie conform procedurilor companiei.
- Dezvoltarea bazei de furnizori functie de cerintele impuse de piata (cererea clientilor externi).
- Comunicare permanenta cu departamentul de vanzari in vederea ajustarii preturilor de achizitie.

CERINTE

- Absolvent studii superioare
- Persoana comunicativa cu abilitati de negociere;
- Determinare, auto-motivare si orientare catre rezultate;
- Abilitati de operare PC.
- Limba engleza la nivel mediu-avansat - OBLIGATORIU.
- Permis conducere categ.B.

PERSONAL SERVICES GROUP este una dintre firmele cele mai importante in domeniul leasingului de personal si al recrutarii de personal din Ungaria.
Prin dezvoltarea continua si largirea gamei serviciilor noastre ne ocupam de tot ce inseamna managementul fortei de munca al unei companii.
Pe langa Sediul Central din Budapesta alte birouri regionale stau la dispozitia Partenerilor nostri si aplicantilor prin profesionisti si specialisti in domeniu. La momentul actual avem birouri in Slovacia, Cehia, Romania si Germania, intentionam si continuarea acestei extinderii.
PERSONAL SERVICES GROUP va pune la dispozitie cu o gama de servicii in domeniul resurselor umane: Recrutare de personal; Leasing forta de munca; Administrare de personal; Consultanta HR; Testare si Evaluare; Formare profesionala.