Specialist achizitii cereale

sc bestsil agroserv srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Genereaza volumele de achizitii
- Ofera informatii cu privire la piata locala
- Gestioneaza relatia cu sefii de silozuri pentru regiunea alocata, inclusiv inspectia stocului si controlul pierderilor conform limitelor mentionate de coordonatorul logistic
- Gestioneaza relatia cu furnizorii si executia contractelor (costuri / estimari)
- Implicare in raportarea lunara a profitului/pierderilor-costuri de executie si reconcilierea provizioanelor
- Identifica oportunitatile de dezvoltare pentru companie in zona lui si nu numai
- Organizeaza in zona anumite activitati de logistica si executie
- Participa activ la dezvoltare

CERINTE

- Minim 2 ani experienta in vanzari sau pe o pozitie similara
- Studii economice, tehnice sau in agronomie
- Comportament competitiv
- Bun negociator, orientat catre rezultate si catre client
- Grad ridicat de responsabilitate, orientat catre indentificarea de solutii
- Atitudine pozitiva
- Rezistent la conditii de stres
- Posesor permis auto

BENEFICII OFERITE

Confidential (salariu fix si bonusuri lunare)

Companie in expansiune constanta, care actioneaza in domeniul agricol, va ofera ocazia de a va demonstra abilitatile in domeniul vanzarilor ca SPECIALIST ACHIZITII CEREALE –
ZONA GALATI
ZONA BRAILA
ZONA BUZAU
ZONA TULCEA,
ZONA CONSTANTA
ZONA IALOMITA