Promoter

Precision Media SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam persoane dinamice, sociabile si dornice de a se implica in activitatea de distributie materiale de promovare pe teren. Pe langa satisfactia de a fi implicat intr-un proiect adresat studentilor, castigul financiar va fi pe masura eforturilor depuse.

CERINTE

Disponibilitatea de a se deplasa pe teren pentru disriubuirea de flyere (minim 4 ore/zi)
Proiectul se desfasoara pe perioada 4 octombrie-9 octombrie 2011.

BENEFICII OFERITE

Mai mult decat atat, daca te implici si demonstrezi ca esti muncitor, echipa ambition.ro te face teamleader!

ambition! este compania de youth marketing care editează Agenda Universitară, Agenda de Liceu, Agenda Ambition! Gallery of Success, precum şi revista Ambition! StudentMax, distribuite gratuit în marile centre universitare şi de business din ţară. Din 2007, compania organizează evenimente de anvergură având ca target tinerii cu profil academic: Balul Bobocilor, Petrecerile Anuale ale Facultăţilor, Graduation Party, Young Club Summer Party.