MONTATOR TAMPLARIE PVC SI ALUMINIU

Fenster System SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizeaza si pregateste locurile de munca unde se vor monta lucrarile ;
- respecta planurile puse la dispozitie ;
- asigura montajul ferestrelor si usilor din PVC/AL etc. in bune conditii cu garantarea calitatii acestuia ;
- asigura controlul functional al obiectelor montate ;
- foloseste instrumente de lucru adecvate pentru fiecare tip de lucrare ;
- utilizeaza optim si corect echipamentele tehnologice puse la dispozitie ;
- asigura transportul produselor in bune conditii la domiciliul clientului ;
- mentine locul de munca ordonat si curat.

CERINTE

- absolvent de minim studii medii ;
- domiciliul stabil in Braila ;
- persoana serioasa, punctuala si ordonata;
- cunoasterea procesului de montaj/productie tamplarie PVC/AL ;
- cunoașterea montajelor de pereti cortina, fatade ventilate, placare bond, usi de garaj și rulouri exterioare constituie un avantaj;
- posesor al permisului de conducere categ. B ;
- indemanare si atentie la detalii ;
- capacitate de asimilare rapida ;
- stabilitate, motivare, entuziasm ;
- responsabilitate la locul de munca ;
- lucru in echipa .

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru dinamic si profesionist ;
- contract de munca si sansa unui job stabil ;
- echipament de lucru ;
- salariu atractiv, variabil in functie de experienta ;
- in cazul delegatiilor, diurna+cazare ;
- bonusuri pentru lucrari complexe finalizate in termen.

Fenster System este o companie avand ca principale obiecte de activitate constructii civile precum si executia lucrarilor de tamplarie PVC/AL, pereti cortina, rulouri exterioare si jaluzele. Suntem pe piata de profil de la infiintarea societatii in anul 2003. In cei aproape 14 ani de activitate, am executat lucrari in toate zonele tarii cat si pe piata locala, respectand principiile calitatii si al respectului fata de clientul final. Cu fiecare lucrare, ridicam putin cate putin standardele la cote mai inalte, urmarind intotdeauna obtinerea randamentului maxim. Prin urmare, daca esti indraznet, pasionat de munca ta si dornic de performanta, alatura-te echipei noastre.