MERCHANDISER RUTA Galati si Braila

WHITELAND IMPORT EXPORT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• asigurarea a maximum de prezenta, vizibilitate si accesibilitate pentru produsele distribuite, in concordanta cu standardele de merchandising;
• acoperirea permanenta si efectiva a teritoriului, conform programului de rute zilnice.

CERINTE

• minim 1 an experienta in mercantizarea bunurilor de larg consum;
• permis de conducere (min.2 ani) ;
• abilitati de comunicare si lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

- masina de serviciu;
- abonament telefon mobil

Va rugam trimiteti CV la fax: 0236/326.467, e-mail: leonard.grajdan@whiteland.ro (cod M)

WHITELAND IMPORT EXPORT este una dintre cele mai mari companii de distributie de produse alimentare din Romania, cu peste 10 000 clienti si acoperirea intregului teritoriu national.

Garantam pentru calitatea produselor distribuite, pentru care suntem unic distribuitor: Hochland, Orkla, Meggle, Campina, Don Gustosso.

Accesati pentru detalii adresa: www.whiteland.ro