Manager Vanzari

PROMSYS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sa prezinte intr-un mod atractiv si profesional serviciile companiei
Sa realizeze si sa dezvolte relatii de colaborare cu clientii noi sau existenti
Sa gestioneze si sa rezolve solicitarile primite de la clienti
Sa urmareasca realizarile target-ului stabilit
Contactarea telefonica a clientilor si prezentarea oportunitatilor
Realizeaza rapoarte de activitate financiare
Mentinerea legaturii cu clientii
Analizeaza cerintele clientilor si ofera consultanta privind caracteristicile produselor

CERINTE

Abilitati de comunicare
Orientare catre client, sa fie sensibil la nevoile clientilor si atent la detalii
Multa energie si dinamism
Spirit de echipa
Abilitati de negociere si de a convinge

BENEFICII OFERITE

Pachet salariu atractiv si bonusuri motivationale
Program de integrare intr-o echipa tanara si dinamica

PROMSYS, proiecteaza, implementeaza sisteme si servicii informatice de inalta calitate, capabile sa sustina si sa imbunatateasca activitatea oricarei firme. Abordam cu profesionalism promovarea produsele unor renumite companii din tara si strainatate din domeniul sanatatii, retail si alte industrii.