Manager Proiect

HEAD HUNTER\'S MMV

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Elaboreaza si executa Planul de Management al Proiectului
- Planifica, organizeaza, conduce, controleaza si evalueaza activitatile desfasurate in scopul realizarii proiectului
- Urmareste incadrarea in bugetul prognozat
- Urmareste incadrarea in timpul alocat si in cerintele de calitate a proiectului
- Genereaza permanent idei in vederea imbunatatirii proiectului

CERINTE

- Studii superioare ( management, marketing)
- Experienta minim 2 ani in domeniul managementului de proiect
- Cunostinte PC ( avansat MS Office, Primavera Project Planner sau MS Project)
- Engleza, franceza-mediu
- Carnet de conducere: categoria B
- Abilitati de comunicare
- Persoana ambitioasa, isteata si descurcareata

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru motivant
- Oportunitati de promovare
- Pachet salarial atractiv si complex

Servicii de Recrutare & Resurse Umane la cele mai inalte standarde.
Recrutam pentru unul din clientii nostri, o societate din Galati aflata in plin proces investitional, in vederea deschiderii unui lant de magazine in marile orase din tara :