Contabil / facturist - Braila

Misavan Trading SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ai cunoștințe de contabilitate primară și experienta in facturare, preferabil în WinMentor dar nu obligatoriu, și îți cauți o echipă alături de care să-ți petreci cele 8 ore la serviciu?

Locuiesti in Braila? Poti fi chiar tu persoana pe care ne dorim să o angajăm!

CERINTE

-întocmirea documentației necesare distribuției de produse: facturi, chitanțe, avize, foi de vărsământ, documente de transport;
-întocmirea recepțiilor și comenziilor pentru diferite produse;
-gestiunea facturilor de intrare/ieșire;
-operare în programul de contabilitate WinMentor.

BENEFICII OFERITE

-încadrarea pe post de contabil dacă angajata are studii economice;
-reducere la achizitia de produse Misavan;
-suport de la colega de birou care a lucrat pe această funcție și care va fi alături de tine pe toată perioada de acomodare;
-acces la platforma E-learning Misavan și la Biblioteca Cărților Călătoare Misavan dacă dorești să investești în dezvoltarea ta personală.

Cu o experienţă de 20 ani ca furnizor de produse de curăţenie, ne orientăm activitatea către mai multe direcţii business: retail, HoReCa, medical, office, diferite industrii. Portofoliul cuprinde produse de curăţenie, menaj, produse din hârtie şi plastic, produse de ambalare, din carton şi unică folosinţă, candele şi dispensere.
Ne dorim sa #trecem Romania pe curat!