Inginer vanzari (Account Manager)

Selpro Consulting srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vinde produse si echipamente Romstal din gama hidro-termo sau electrice conforma target-ului lunar
Asigura consultanta tehnica clientilor Romstal, persoane fizice si juridice
Prezinta si discuta oferta tehnica specifica
Se ocupa de administarea vanzarii (rapoarte, contactari zilnice)
Intretine relatia cu clientii din portofoliu si urmareste cresterea numarului acestora

CERINTE

Studii superioare tehnice
Abilitati de comunicare, vanzare si negociere
Experienta in vanzarea echipamentelor hidro-termo sau electrice, min.1,5 ani
Dinamism, interes pentru deplasari
Cunostinte operare PC (Word, Excel)

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Autoturism de serviciu, telefon, laptop
Training si oportunitati de dezvoltare a carierei

Franciza Romstal, compania este specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-sanitare si servicii la standarde de calitate. Cu o vechime de 14 ani pe piata, Romstal are ca misiune de companie cresterea standardului de viata al clientilor sai.
Printre valorile promovate de noi se numara: performanta, calitate si recunoastere, respect pentru oameni si mediu, initiativa si viziune, comunicare si cooperare.