INGINER VANZARI

Euro Vial Lighting

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Promoveaza produsele si serviciile companiei;
2. Identifica si contacteaza potentiaii clienti pentru produsele companiei;
3. Stabileste si mentine relatiile cu clientii activi;
4. Stabileste strategia tehnica pentru oferta;
5. Dezvolta si implementeaza planurile pentru realizarea obiectivelor de vanzare si profit.

CERINTE

1. Studii superioare tehnice (de preferat ingineri cu facultatea energetica, automatica, electrotehnica s.a.);
2. Carnet de conducere categoria B;
3. Cunostiinte operare PC;
4. Experienta profesionala.

BENEFICII OFERITE

1. Salariu atractiv;
2. Bonuri de masa;
3. Masina de serviciu;
4. Telefon mobil.

EURO VIAL LIGHTING are ca domeniu de activitate distributia de materiale si echipamente electrice. Prin promovarea calitatii si a profesionalismului am devenit reprezentanti ai celor mai importanti producatori (Philips, Moeller, Schneider, Legrand, 3M, ICME ECAB, etc.). EURO VIAL LIGHTING are sediul in Constanta si filiale in orasele: Bucuresti, Galati, Brasov, Iasi, Craiova. Politica de dezvoltare a firmei va continua si in urmatorii ani.