Distribution Account Manager, Divizia Procter&Gamble - Locatia: BRAILA

INTERBRANDS Marketing & Distribution SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam un coleg care sa accepte provocarea de a gestiona si dezvolta clientii de tip Key Account la nivel local.
Persoana selectata se va ocupa de promovarea si vanzarea produselor companiei, stabilirea unui parteneriat si mentinerea unei relatii de inalt profesionalism cu toti clientii alocati.
Noul coleg va participa la elaborarea planului de dezvoltare a pietei, estimarea vanzarilor si planurilor de actiune pentru atingerea obiectivelor companiei.

CERINTE

- Bune abilitati de comunicare
- Usurinta in initierea si dezvoltarea realtiilor interpersonale
- Orientare spre rezultate
- Minim 1 an experienta in vanzari
- Experienta in relatiile comerciale cu lanturile de magazine constituie un avantaj
- Minim diploma de bacalaureat
- Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere profesionale in cadrul unei companii de renume
- Pachet salarial atractiv (salariu fix+bonus de performanta)

SC INTERBRANDS Marketing & Distribution S.A. este cea mai mare companie de distributie din Romania (cu o cifra de afaceri in anul 2007 de 1.4 miliarde USD ), partener si distribuitor unic al celor mai mari producatori de bunuri de larg consum din lume: Procter&Gamble, Nestle, Kotanyi, Vodafone, British American Tobacco, etc.

Echipa Interbrands este pro-activa, orientata spre rezultate si ambitioasa, cu inalte standarde de calitate; la noi increderea si angajamentul provin din pasiune si implicare.

Performanta companiei a fost sustinuta prin efortul, talentul si dedicarea continua a celor care formeaza echipa INTERBRANDS.

Daca doresti sa faci parte din echipa noastra de succes nu ezita sa aplici pentru acest post!