Director Zonal Vanzari (Galati, Braila, Vrancea, Tulcea, Constanta)

FORTISMOB SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-identificarea de noi clienti
-vanzarea produselor companiei
-ofera consultanta in privinta produselor comercializate
-este responsabil de atingerea planului de vanzari previzionat

CERINTE

-studii superioare
-operare PC
-vechime intr-o pozitie similara minim 2 ani
-disponibilitate pentru deplasari
-abilitati de comunicare sociala, prezentare si negociere
-permis auto – cat B (minim 2ani)

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial constand in salariu fix + comision
-masina de serviciu , telefon
-lucru in echipa tanara, dinamica, profesionista

Una dintre cele mai tinere si importante investitii din industria de mobila din romania, o investitie ce s-a axat pe crearea unui sit industrial de amploare (20.000 mp) dotat cu tehnologii de ultima generatie unde cca 300 de specialisti produc atat mobiler de serie cat si mobilier pentru proiecte speciale