Director productie

SC ARAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- indeplineste la termen si in conformitate cu cerintele de calitate a planurilor de productie asumate;
- intocmeste planuri de productie sau planuri operative conform comenzilor si contractelor;
- monitorizeaza continuu si controleaza indeplinirea planurilor;
- asigura folosirea optima a operatiunilor si capacitatilor de munca;
- asigura continuitatea si operativitatea productiei;
- intocmeste planuri de coordonare pentru productie si pentru departamentele din companie, implicate in pregatirea productiei, in standardizare si folosirea de control
automat si sisteme de lucru pentru planuri operative, pentru emiterea de comenzi cu privire la productie si operare, pentru planificarea capacitatii de productie;
- tine inregistrari cu materialele de consum, orele lucrate, cu capacitatile folosite, cu productia si performantele obtinute, cu vanzarile efectuate, cu proiectele terminate;

CERINTE

- absolvent facultate tehnica (de preferat metalurgie);
- excelente abilitati de organizare, planificare, supervizare si dezvoltare a activitatilor de productie;
- abilitatea de a lucra cu oamenii, bune abilitatii de comunicare;
- rezistenta la stres;
- carnet de conducere
- disponibilitate pentru program prelungit.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix negociat
- bonusuri de performanta
- masina de serviciu;
- telefon de serviciu

DESCRIEREA FIRMEI

Productie industriala