DECORATOR - BRAILA

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-design-ul de afise si postere;
-transpunerea pozelor pentru tipar;
-aplicare autocolant decupat sau printat pe diferite suporturi;
-finisare imprimari (laminare, taiere dupa contur, taiere cu ghilotina);
-montarea reclamelor publicitare in cadrul hipermarketului.

CERINTE

-studii medii/superioare;
-bune cunostinte operare Corel, Adobe si Photoshop;
-experienta in design-ul de anunturi publicitare;

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv;
-oportunitatea de a munci alaturi de o echipa de profesionisti;
-posibilitatea unei cariere intr-o companie de succes.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti si Constanta.

Clientul nostru este cel mai mare HYPERMARKET cu capital romanesc care se va deschide in BRAILA.