Coordonator Siloz

S.D. Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Planificare si coordonarea activitatilor de receptie (primire marfa), conditionare, uscare si livrarea marfurilor functie de comenzile primite.
- Asigurarea spatiilor de depozitare in vederea pastrarii in conditii excelente a cerealelor.
- Responsabilitati legate de buna conservare a cerealelor in concordanta cu procedurile de calitate, normele tehnice precum si a actelor normative din domeniul depozitarii de cereale.
- Responsabilitati legate de gestiunea marfurilor - management de stoc la nivel primar.

CERINTE

- Studii medii sau superioare (profil tehnic).
- Limba italiana la nivel mediu avansat - constituie un MARE AVANTAJ.
- Abilitati de planificare si organizare, orientare catre proces in derularea activitatilor.
- Persoana cu bune abilitati tehnice, simt practic si capacitate de asimilare a informatiilor noi.
- Disponibilitate la program de lucru prelungit functie de obiectivele si dead-line-urile companiei.
- Abilitati operare PC.
- Permis de conducere categ. B.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant.
- Sesiune de instruire initiala (on the job) in Italia - in cadrul unui siloz.
- Bonusuri in funnctie de performanta.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare si selectie personal.

'Proiectele de recrutare si selectie sunt manageriate cu multa pasiune si consideratie fata de nevoile clientilor si ale candidatilor. Va putem oferi solutii valabile, pentru ocuparea unor posturi specializate, greu de acoperit, din cadrul companiei dvs.. Veti gasi in noi un partener transparent, ce actioneaza analitic si insistent, in atingerea obiectivelor de comun acord stabilite. Credem in ceea ce facem, motivati fiind, in primul rand intrinsec, si doar in plan secund pentru aprecierea materiala."
Daniel Sofrone - Senior Recruiter & Consultant