consultant financiar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿¿¿ Sa te familiarizezi cu serviciile si produsele din portofoliul companiei ;
¿¿¿ Sa contribui la cresterea portofoliului de clienti al companiei ;
¿¿¿ Sa dezvolti o relatie profesionala pe termen lung intre clienti si companie ;
¿¿¿ Sa participi la sesiuni de instruire si la sedintele periodice cu echipa.

¿¿¿ Sa intermediezi produsele din portofoliul companiei ;
¿¿¿ Sa raportezi si sa planifici productia personala
Daca :

CERINTE

¿¿¿ Ai cunostinte economice de baza ;
¿¿¿ Ai experienta in vanzare sau doresti sa incepi o cariera in aceasta directie ;
¿¿¿ Lucrezi bine in echipa si stii sa iti planifici si rezultatele individuale ;
¿¿¿ Ai cel putin diploma de bacalaureat ;
¿¿¿ Stii sa lucrezi in Word, Excel Power Point;
¿¿¿ Esti o persoana dinamica, sociabila, motivata de o cariera in domeniul financiar-bancar ,

BENEFICII OFERITE

la atingerea obiectivelor sunt si bonusuri atractive