Business Analyst

Agentia PONTIC

Job expirat

RESPONSABILITATI

- evaluarea potentialului firmei in solicitarea de fonduri,
- redactarea de proiecte,
- asistenta in implementarea proiectelor,
- asistenta in cadrul proiectelor in curs de finantare (raportari intermediare si cereri de plata finale)

CERINTE

- Capacitatea de analiza si sinteza, capacitatea de a interpreta un volum mare de informatii, de a selecta aspectele esentiale pentru domeniul analizat
- Competenta in redactare, capacitate de a se exprima in scris fluent, clar, concis, de a utiliza corect vocabularul si de a folosi limbajul corespunzator exigentelor care trebuie sa caracterizeze documentele elaborate
- cunostinte de IT
- capacitate analitica, abilitati organizatorice, abilitati de comunicare si tehnice
- orientare catre client si capacitatea de a lucra in echipa.
- Studii superioare (preferabil in domeniul tehnic sau comercial)
- Limba engleza

BENEFICII OFERITE

- salariu negociabil in cadrul interviului

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta finantari nerambursabile