Area Sales Manager Italia

SC TREFO SA GALATI

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele companiei;
- Cresterea portofoliului de clienti italieni si a cifrei de afaceri actuala.

CERINTE

- domiciliu stabil in Galati sau Braila;
- studii superioare de specialitate;
- experienta de minim 2 ani intr-un post similar din vanzari;
- capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii, atentie distributiva, simt pentru detaliul semnificativ, capacitate rapida de decizie;
- personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta;
- cunostinte avansate de limba italiana;
- cunostinte operare PC (Windows, Microsoft Word si Excel, Internet);
- permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix si bonus din vanzari;
- decontarea cheltuielilor de delegatie pe teritoriul Italiei;
- mobil, laptop, masina de serviciu.

producator in domeniul metalurgiei. Pentru mai multe informatii puteti accesa site-ul www.trefo.ro