Area Sales Manager Global Business Market – partener Vodafone- GALATI, BRAILA, TULCEA, CONSTANTA

SC PROTON TEHNOLOGIES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- stabilirea si indeplinirea obiectivelor urmarind criteriile trasate de companie
- coordonarea si motivarea fortei de vanzare directa
- organizeaza si conduce sedintele de vanzari
- raporteaza periodic rezultatele activitatii superiorului direct
- urmareste respectarea politicii comerciale, derularea contractelor in vigoare
- raspunde de respectarea politicii si procedurilor companiei in activitate
- prospecteaza permanent piata pentru identificarea de noi clienti.
- dezvolta parteneriate profesionale cu clientii alocati si ii fidelizeaza
- realizeaza targetul de vanzari alocat
-ofera training si suport agentilor , evalueaza rezultatele si propune masuri de crestere a performantelor obtinute
-monitorizeaza concurenta pe zona alocata si utilizarea eficienta a resurselor

CERINTE

-studii superioare
- experienta in vanzari si in coordonare min 3 ani (preferabil vanzari servicii)
- capacitatea de a coordona si conduce o echipa
-capacitatea de a lua decizii si de a seta prioritati
- cunostinte solide operare PC (pachet MS Office)
- bune abilitati de comunicare, aptitudini organizatorice
- implicare puternica in activitate
- capacitate de auto-organizare
- permis de conducere categoria B (minim 2 ani)

BENEFICII OFERITE

Pachet de venituri atractiv
Autoturism de serviciu, telefon, laptop
Bonusuri si premii in functie de rezultatele obtinute
Training-uri periodice Vodafone
Posibilitatea promovarii si a dezvoltarii unei cariere intr-o echipa de profesionisti

Alatura-te echipei noastre ! Obiectivul nostru este sa fim lideri pe piata GSM din Romania.