ANGAJARI ELECTRICIENI

S.C. ELECTRO-SERVICE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC.ELECTRO SERVICE SRL
Angajeaza TEHNICIENI(electricieni) in domeniul sistemelor de supraveghere video,sisteme de alarma,sisteme de interfonie pentru bloc si casa automatizari porti.
Se ofera salariu atractiv.
REL.la tel.
0724 27 36 08
Vlad Viorica

CERINTE

Experienta in domeniu ,permis categoria B obligatoriu

Compania noastra activeaza pe piata romaneasca de tehnica de securitate inca din anul 2000, impunandu-se ca unul dintre cei mai importanti furnizori de solutii in domeniu.
Profilul principal al companiei este de importator,distribuitor si integrator de sisteme adresandu-se atat resellerilor cat si direct utilizator finali prin solutii perfect costumizate nevoilor lor.
Aria noastra de expertiza este orientata spre urmatoarele domenii de activitate.
• Sisteme de interfonie si videointerfonie
• Sisteme de supraveghere video
• Sisteme de alarmare antiefractie
www.genway.ro pentru mai multe detalii despre produsele comercializate.