Agent Vanzari Magazin ORANGE

Recruiting Human Resources SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributiile tale in noul job sunt:
• Oferirea de informatii intr-o maniera eficienta si politicoasa clientilor despre produse si servicii, preturi, conditii de livrare , conditiile contractuale, termenul de garantie si suportul tehnic
• Identificarea corecta a nevoii clientului si oferirea solutiei optime
• Promovarea si vanzarea produselor si serviciilor din portofoliu
• Realizarea obiectivelor zilnice, lunare si trimestriale
• Mentinerea imaginii companiei livrand servicii de o inalta calitate si profesionalism
• Intocmirea rapoartelor zilnice si transmiterea lor catre managerul direct

CERINTE

Candidatul ideal este:
• Persoana cu bune abilitati de comunicare si relationare
• Persoana cu initiativa si capacitate de a gestiona situatii tensionate
• Persoana energica si optimista cu dorinta de evolutie
• Persoana pasionata de tehnologie si cu dorinta de a invata lucruri noi
• Persoana cu atitudine pozitiva si perseverenta
• Persoana care detine minim studii medii si cunostinte de baza in lucrul cu calculatorul (MS Office)

BENEFICII OFERITE

Beneficiile pe care le vei avea in noul job:
• Contract de munca pe perioada nedeterminata
• Program de lucru felxibil
• Salariul fix negociabil in functie de nivelul de pregatire si experienta
• Comisioane in functie de realizarile individuale
• Bonusuri pentru performanta

Recruiting Human Resources va ofera servicii recrutare si selectie personal.

Succesul clientilor este afacerea noastra.

Actionam cu atitudine pozitiva, targetam standarde de calitate inalta si atragem parteneriate, nu contracte.