Agent vanzari

SC ROMVERA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Agentul de vanzari negociaza contractele si raspunde pentru corecta executare a contractelor si acordurilor incheiate cu clientii din portofoliu;

- Raspunde de intocmirea documentelor de livrare (facturi fiscale in conformitate cu acordurile incheiate cu clientii), incasari si plati in numerar;

- Urmareste atragerea permanenta de noi clienti;

- Urmareste realizarea planului de vanzari lunar si anual stabilit;

- Stabileste si dezvolta o relatie profesionala cu clientii organizatiei;

- Intocmeste periodic materiale de sinteza (rapoarte, statistici) si de prezentare (bugete estimative);

- Acorda asistenta tehnica si comerciala clientilor si potentialilor clienti;

- Participarea activa la sedinte interne si colective, impreuna cu clientii si partenerii.

CERINTE

Studii medii sau superioare;
Experienta in vanzari ;
Permis conducere categoria B;
Sociabilitate;
Rezistenta la stres.

BENEFICII OFERITE

Telefon serviciu;
Masina de serviciu;
Salariu fix + bonusuri;
Concursuri, promotii si recunoasteri.

Romvera este o companie in plina ascensiune, specializata in distribuirea produse farmaceutice , parafarmaceutice si aparatura medicala , cu o vechime de 10 ani . Distribuitor autorizat 3M Medical , avand ca piata de desfacere farmacii, spitale, depozite , depozite subdistribuitoare si cabinete medicale