AGENT COMERCIAL ZONA CONSTANTA/AGENT COMERCIAL ZONA BRAILA

Valrom Industrie S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentine si dezvolta portofoliul de clienti pentru zona alocata
- participa activ la procesul de vanzare si promovare a produselor comercializate de societate
- urmareste si finalizeaza ofertele de produse catre clientii fideli sau potentiali ai societati
- prezinta informatii tehnice si comerciale referitor la produsele comercializate
- intocmeste previziuni lunare pentru vanzari

CERINTE

- studii medii/superioare (de preferinta in domeniul tehnic)
- experienta minim un an in vanzari sau in domeniul constructiilor si/sau instalatiilor
- cunostinte operare PC
- abilitati de comunicare, negociere, organizare
- persuasiune, ambitie, perseverenta
- spirit de initiativa si orientare spre rezultate
- domiciliu stabil in Constanta respectiv Braila (sau zonele din imediata apropiere a acestora)
- permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

-training de specialitate si oportunitate de dezvoltare a carierei

Infiintata in 1996, Valrom Industrie este in prezent lider in Romania in productia de teava si fitinguri de material plastic pentru alimentare cu apa, cu gaz, pentru canalizare, instalatii sanitare si de incalzire.
Pentru antreprenorii si comerciantii din Romania sau din afara tarii, Valrom Industrie este un important furnizor de solutii si sisteme de realizare si functionare a diverselor instalatii, remarcandu-se prin calitatea si varietatea produselor.