Agent comercial ( vanzari)

Dacoma Car SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿administrarea şi dezvoltarea portofoliului de clienţi şi de furnizori autohtoni şi străini;
¿prezentarea, promovarea şi vânzarea produselor în conformitate cu standardele şi politicile comerciale ale companiei;
¿urmărirea realizării planului de vânzări lunar, trimestrial, anual;
¿participarea la negocieri, întocmirea contractelor, monitorizarea derulării şi finalizării acestora

CERINTE

¿studii superioare
¿experienţă de minim 2 ani într-un post similar din vânzări;
¿capacitate foarte bună de comunicare şi relaţionare cu clienţii, atenţie distributivă, simţ pentru detaliul semnificativ, capacitate rapidă de decizie;
¿personalitate energică, gândire pozitivă, amabilitate şi eficienţă;
¿cunoştinţe operare PC (Windows, Microsoft Word şi Excel, Internet);
¿permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv
masina de serviciu

Servicii de Recrutare & Resurse Umane la cele mai inalte standarde.
Serviciul HEAD HUNTER\'S MMV va sta la dispozitie.