AGENT COMERCIAL CONSTANTA/ BRAILA

Valrom Industrie S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentine relatiile cu clientii vechi
- Largeste portofoliul de clienti
- Preia cererile de oferta si comenzile de la clienti, incheie contracte
- Inregistreaza pe suport informatic discutiile purtate cu clientii

CERINTE

- Studii medii/ superioare (constituie avantaj cunostintele in domeniul instalatiilor sanitare)
- Experienta minim un an in vanzari
- Operare PC (MS Office)
- Abilitati de comunicare, negociere, organizare
- Capacitate de decizie si initiativa
- Ambitie, perseverenta
- Domiciliu stabil in Constanta/ Braila

BENEFICII OFERITE

- cursuri de perfectionare
- posibilitatea dezvoltarii profesionale intr-o echipa dinamica
- masina si telefon de serviciu, PC Pocket

Infiintata in 1996, Valrom Industrie este in prezent lider in Romania in productia de teava si fitinguri de material plastic pentru alimentare cu apa, cu gaz, pentru canalizare, instalatii sanitare si de incalzire.
Pentru antreprenorii si comerciantii din Romania sau din afara tarii, Valrom Industrie este un important furnizor de solutii si sisteme de realizare si functionare a diverselor instalatii, remarcandu-se prin calitatea si varietatea produselor.