Muncitor ingrijire gradina cu cazare in Bucuresti

Gelu Trading Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ingrijestte spatiile verzi ale firmei,gazon,pomi fructiferi,plante ornamentale,gard viu ,etc.
Lucreaza solul,planteaza ,uda ,fasoneaza pomi
Ingrijeste locurile de sedere afara.
Face curatenie si mentine ordinea pe aceste spatii.
In perioadele cu vreme vitrega ajuta la interior la curatenie,ordine si pozitionarea marfurilor la raft,etc

CERINTE

Compania noastra a cosntruit doua cladiri la intrare in Bragadiru (capat masina 302) pe un teren generos.Spatiile exterioare vor cuprinde zone cu iarba,flori ,pomi frunctiferi si ornamentali ,gard viu,locuri de sedere afara,etc Acestea sunt realizate in parte.
Avem nevoie de o persoana care a facut acest tip de activitati macar pentru el.Caruia ii place munca in aer liber (in perioadele urate va ajuta colegii la interior) ,se pricepe,a lucrat cu scule si unelte.specifice.
Nu tinem mortis sa luam un agricultor sau persoana care a lucrat la spatii verzi ci o persoana care stie bine ce inseamna sa lucrezi in natura.sau sa lucrezi/ingrijesti pamantul.
Poate fi si un pensionar in putere ,dar numai cu contract de munca.

BENEFICII OFERITE

Salariu decent,bonuri de masa,abonament STB.
Program de lucru L-V 8-17 cu pauza de masa.
Asiguram cazare in Bucuresti/la casa pentru o persoana in putere din provincie care se pricepe.

Comerciant accesorii si feronerie mobila, suprafete decorative cu o vechime de peste 20 ani de activitate
Promoveaza un mix de produse de calitate ridicata si design european.
Distribuitor autorizat Blum,Hettich,Egger.