Magaziner

AUTO BRAND SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania AUTO BRAND SRL, din jud. Ilfov, Bragadiru, angajeaza magaziner.

Responsabilitati:
• Ajuta la receptionarea si verificarea pieselor auto care se aduc in gestiune conform documentelor justificative.
• Manipuleaza si aranjeaza marfa pe raft asigurand atat protectia marfii cat si a ambalajului.
• Periodic verifica situatia stocurilor, daca documentele corespund cu ceea ce se afla in magazie.
• Asigura depozitarea acesteia in conditii corespunzatoare, pentru a evita degradarea respectandu-se si normele SSM.
• Are obligatia de a eticheta marfa introdusa in depozit.
• Raspunde de ambalarea corespunzatoare a marfurilor in vederea asigurarii sigurantei la transport.
• Monitorizeaza calitatea si cantitatea bunurilor care intra si ies din gestiune.
• Verifica produsele receptionate si raporteaza discrepantele sau deteriorarile.

CERINTE

Cerinte specifice:

• Absolvent de studii primare, sau medii.
• Rezistenta la efort fizic si la stres.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
• Pachet salarial motivant, tichete de masa;
• Pachet de sanatate privat la una dintre clinicile de prestigiu din tara;
• Oportunitatea de a lucra intr-un mediu profesionist si stabil.

Auto Brand își are originea în compania Interactiv Service, din Bragadiru, situată în imediata vecinătate a Capitalei.

Interactiv Service, lansat în 1998, a fost conceput pentru deservirea exclusivă a flotei Shell din România. Prin prestarea unor servicii de calitate, compania a atras tot mai mulți clienți, datorită extinderii capacităților de reparații la mai mulți producători de camion și semiremorci.

Așadar, Auto Brand s-a născut din necesitatea service-ului de a achiziționa piese de schimb la costuri competitive. Încă de la înființare, suntem partener și unic importator de axe și produse BPW în România.

Pe măsură ce ne-am extins, am lucrat intens să ne promovăm ca un furnizor de piese originale, de cea mai înaltă calitate, astfel încât să contribuim la creșterea siguranței în transporturile rutiere de mărfuri. Garanțiile extinse oferite de producătorii din portofoliul nostru sunt pe măsura încrederii pe care o avem în aceste produse.

De când ne-am lansat pe piață, în 2004, am lucrat constant la lărgirea gamei de produse, îmbunătățirea timpilor de livrare ale acestora și la susținerea partenerilor noștri prin servicii cu valoare adăugată.

Astăzi, ne numărăm printre primele companii din România în sectorul nostru de activitate, cu 11 puncte de lucru care acoperă toate regiunile istorice ale țării, deservite de o echipă de 75 de oameni dedicați.